3% Ceramid komplex + Panthenol bőrvédő szérum
Teljes bőrkomfort, védelem és nyugalom minden nap
Erősíti és megújítja a bőr saját védőrétegét
Nyugtat és regenerál panthenollal
Intenzív bőrazonos hidratálás ureával
Komfortosabb bőrérzet és ellenálóbb bőr
Antioxidáns védelem növényi olajokkal
Azonnali selymes érzet, könnyed textúra
1 db 5% Csiga mucin + 20% Aloe vera revitalizáló esszencia
1 db 3% Ceramid komplex + Panthenol bőrvédő szérum
1 db Bellandra C-Breeze SPF30 hidratáló ragyogásfokozó fényvédő
1 db 10% Niacinamid + 1% Cink szérum
1 db Éjszakai hidratáló barriervédő krém





Leírás
A szérum hatóanyagai harmonikusan támogatják a bőr egészséges működését, lágy textúrájának köszönhetően friss és selymes bőrérzetet biztosít.
A ceramid komplex a bőr természetes védőanyagait utánozva segít helyreállítani és fenntartani a bőr saját védőrétegét. A panthenol és urea nedvességgel töltik fel a bőrt, csillapítják az irritációt, miközben mélyen hidratálják azt. A mandula- és ligetszépeolaj értékes zsírsavakkal és antioxidánsokkal látják el a bőrt, csökkentve a környezet káros hatásait.
Alkalmazás
Vigyen fel 2-4 cseppet megtisztított bőrre (arc, nyak, dekoltázs), egyenletesen oszlassa el, gyengéden masszírozza be és hagyja teljesen beszívódni. Használata reggel és/vagy este, további készítmények felvitele előtt javasolt.
További információk
| Tömeg | 0.088 kg |
|---|---|
| Kiszerelés: | 30 ml |
| Figyelmeztetés: | Csak külső használatra! Gyermekek elől elzárva tartandó! Szembe jutás esetén bő vízzel, alaposan öblítse ki! Amennyiben bőre az első használatot követően intolerancia jeleit mutatja, mellőzze a termék további alkalmazását. |
| Tárolás: | Szobahőmérsékleten, fénytől védett helyen, szorosan lezárt üvegcsében. |
Összetevők
You must be logged in to post a review.



Gyuk Kinga –
Szuper termék, biztosan veszek még belőle!
Orsós Diána –
Szeretem ezt a terméket. Nincs erős illata ami számomra plusz pont, nem hagy ragacsos érzetet, egyszerűen imádom.
Melinda Tóthné Palotai –
Nagyon jó
Takács Alexandra –
Már első alkalommal észrevehető volt a változás az arcomon. Sokkal puhább lett az arcom illetve a pattanásaimat is halványította. Nagyon jo termék, eddig nem ismertem, de innentől mindenkinek is ajánlani fogom. 🙂
Orsi Dragán –
Nagyon szereti a bőröm, tök jó masszázshoz, jól beszívódik. Biztosan megvásárolom!
Molnár Erzsébet –
Könnyű eloszlatni a bőrön és gyorsan beszívódik.
Ágnes –
Kellemes illata van, könnyen beszívódik, puhábbnak érződik a bőröm a használata után.
Buda Tímea –
Imádom fantasztikus a bőrömnek köszönöm köszönöm
Együd Izabella –
Isteni az illata és imádom a puha tapintását a bőrömön. Minden este felviszem, de sokszor reggel is. Igazi rutin lett.
Heléna –
Imádom az állagát, és tényleg használ az egyébként zsíros bőrömön.
Rónai Tímea –
Könnyen felszívódik, használata egyszerű, praktikus. A bőrt szinte rögtön nyugtatja, használata után a bőr selymes tapintású. Pár csepp naponta a bőrre juttatva, azonnali hatást eredményez.
Kamarás Kata –
Egy pár napja használom a terméket, nagyon tetszik az állaga, nem irritál es nyugtatja a bőröm. Cuki hogy rózsaszín a csomagolás
Szabina Birinyi –
Kellemes a textúrája és remekül felszívódik a bőrön. Egyáltalán nem hagy olajos tapintást.
Fehér Vivien –
Nagyon jó az állaga
Nagyon hatékony és jó puha tőle a bőröm. Könnyen el dolgozható
Bartus Luca –
Nagyon szuper!
Kovacs Szidonia –
Nagyon jó
Sipos Dorina –
Könnyű felvinni, szépen eldolgozható, és szép lett tőle az arcom. Imádom!
Antal Viktória –
Nagyon szuper termék!
Virág Fióna –
Láthatóan fényesebb lett a bőröm, hidratáló krém használata előtt próbáltam ki:)
Nio –
Nagyon jo!
Niobé –
Megvagyok vele elégedve
Mészáros Niobé –
Nagyon szeretem, teljesen megvagyok vele elégedve.
Sebestyén Amina –
Nagyon bevált ez a szérum. Jól hidratál, gyorsan beszívódik, és segített csökkenteni a bőröm szárazságát. Kellemes használni, nem nehezíti el a bőrt. Biztosan újravásárolom!
Kispál Dorina –
Kellemes érzésű szérum.
Horváth Márta –
Jó textúrájú anyag, könnyen felvihető, szépen felszívódó, selymes jó tapintású bőrt eredményez.
Martinecz Szabina –
Nagyon jó termék nem ragacsos nincs az a viaszréteg érzés.Biztosan fogok még venni.
Halász Alexandra –
Ez az első Keve termék, amit kipróbáltam és nagyon tetszik. Szépen beszívódik, jól használható más termékekkel, a bőröm is nagyon szereti. Örülök, hogy kipróbálhattam.
Nagy Szalóme –
Állagra nagyon tetszik a termék elég testes könnyeden felszívódik, nem ragad. Egyedüli problémám az illata ami elég kellemetlen számomra de egy hidratálóval ell lehet venni az illatát így nem olyan nagy gond. Összességében folyamatos használat mellett kíváncsi leszek a változásra a bőrömön.
Horváth Laura –
Kellemes felvinni es puháva teszi a bort
Károly-Holenik Friderika –
Nagyon jó termék könnyen beszívódik és puhább selymesebb lesz a bőr már az első használat után is.
Hollókőy Dominika –
Kiváló szérum!
Dudás Viktória –
Eddig jónak bizonyult!
Kátai Zsófi –
A száraz bőrömnek megfelelő hidratálást nyújt. Nem ragad, jól beszívódó formula.
Simongáti Eszter –
Extrán puha és selymes lett az arcom, mar pár használat után.
Szőnyi Gabriella –
Nagyon szuper termék ápol és hidratál.
Kis Réka –
rendkívül jó
Hornyánszki Zsófia –
Nagyon tetszik a csomagolása. A textúrája nagyon kellemes és rettentő gyorsan beszívódik aminek elképesztően örülök.
Holló Krisztina –
Nagyon jól beszívja a bőröm , reggelente 3 cseppet használok és sokkal jobb lett a bőröm
Harazi Anita –
Még csak néhányszor próbáltam, de eddig tetszik. Gyorsan felszívódik, könnyed az állaga, kellemes! Köszönöm szépen!
Nagy Lili –
Nagyon jó a termék állaga és első használat után már érezhető a változás.
Etelka Kanyó –
Most próbálom ki először a szérumot és még csak pár napja használom, de már most nagyon tetszik. Reggel olyan hatással van az arcbőrömre, mint a szervezetemre egy pohár víz ébredés után. Kellemes, gyorsan felszívódik, érezni, ahogy a bőr telítődik. Utána nagyon jól fekszik fel rá a smink. Nagyon elégedett vagyok a termékkel.
Györgyné Hurai Andrea –
Nagyon jó termék
Hurai Andrea –
Nagyon jó termékek vannak
Bertók Andrea –
Több terméket is használok a márkától az egyik kedvencem a c-vitaminos fényvédő szérum .
Krisztina Ihász –
Nagyon tetszik az állaga, hamar beszívódik.
Zalai Sára –
Az esti rutinomban kezdtem el használni, nagyon jó könnyen eldolgozható állaga van, nem hagyott ragacsos érzetet.
Zalai Sára –
Az esti rutinomban kezdtem el használni, és nagyon jó könnyű állaga van, nem ragadt utána az arcom.
Szigetvári Laura –
🙂
Korózs Alexandra –
Bőröm teljesen hidratált. Imádom ezt az érzést.
Sinkó Szonja –
nagyon jó szérum
Ferenczi Dalma –
Meg csak 2 napja hasznalom de nagyon kenyelmes erzetet hagy a boron, hidratal es nyugtat.
Aszalos Regina –
Nagyon szuper terméket kaptam, minden nap hasznàlom.
Gubik Dorina –
nagyon jól hidratál,nyugtat az állaga pedig szuper
Bilinszky Atina –
Nagyon kellemes érzetet hagy a bőrön és könnyen lehet vele gua sha-val gyakorlatokat végezni a bőrön.
Kállai-Fister Éva –
Nagyszerű termék, néhány nap alatt érezhető volt a hatása.
Mészárosné Pataki Noémi –
Kellemes puha tapintású az arcom tőle
Laura Orvos –
Nagyon meg vagyok elégedve a termékkel
Mayer Gréta –
Az állaga picit nehezebb, mint egy átlagos szérum. Nagyon jó hidratáló hatású, viszont óvatosan kell megválasztani mellé az archidratáló krémet
Krakomperger Viktória –
Kellemes textúra, natúr illat🥰. Nagyon tetszik!!
Dobler-Pete Léna –
Már 1-2 nap után is érződik, hogy mennyire puha és selymes lett tőle a bőröm. Egyszerűen imádom, nagyon könnyed és lágy.
Molnár Fruzsina –
Sokkal puhábbnak érzem az arcomat mióta ki próbáltam ezt a szérumot és ha elfogy biztosan újra fogom vásárolni .
Németh Flóra –
Eddig egyszer tudtam kipróbálni, de első benyomásra tetszik, jó puha lett tőle a bőröm. Plusz pont hogy illatanyag mentes.
Kovács Babett –
Nagyon kellemes, nem nehezíti el a bőret, szinte illatmentes. Szívesen használom a mindennapi skin care routinba.
Gajdács Petra –
Kellemes texturaju, gyorsan beszivodik
Tamara Pisch –
Nyugtatja a bőrt, hihetetlenül selymes bőr képet eredményez. Barátnőknek is ajánlottam 😊
Szuper termék, szuper összetevőkkel
(Ui.: plusz pont, hogy sok benne a rózsaszín a csomagoláson🩷🌸)
Bozsó Szonja –
Nagyon szuper szérum, könnyed a formulája, szépen beszívódik. Mélyen hidratál.
Szabó Szofi –
Nagyon szuper termek
Németh Zsófia –
Nagyon gyorsan felszívódik és tökéletesen lágy a textúrája.
Jézsó Eszter –
Könnyen beszívódó, kellemes illatú szérum
Niki –
Imádom az álagát, egyből. eszívódik és nem hagy ragadó érzést.
Halona Csilla –
Nagyon könnyed állagú, könnyen felszívódó termék.
Az én normál, száraz, érzékeny arcbőröm imádta.
Maximálisan ajánlom.
Bakonyi Bianka –
Kellemes érzetű, gyorsan beszívódik, nem kukacosodott utána a többi termék.
Bojtos Eliza –
Könnyed állagú és kiváló eredmény.
Erben Melinda –
Nagyon tetszik a textúrája, illat mentes, szépek az összetevői, nyugtatja a bőröm, és nem zsírosítja.
Szabadi Julcsi –
Nyugtatja a bőrt
Szabó Szende –
Nagyon kellemes a bőrön, puha lett tőle az arcom használat után, és rendkívül nyugtatja az érzékeny részeket is
Réka –
Könnyen felszívódik, könnyű textura, picit kipirosodott a bőröm a terméktől
Benedek Tímea –
Többféle terméket kipróbáltam, ez a termék tökéletes választás volt.
Napsugár –
Nice☆☆☆☆☆
Melissa –
Nagyon kellemes szérum, gyorsan felszívódik és kellemes érzete van a bőrömön nyugtatja és védi!
Lilla Schmidt –
Gyorsan beszívódik és nagyon jól hidratál. Száraz bőrömnek nagyon jót tesz.
Sulya Gréta –
Nagyon tetszik a formula. Nem nehezíti el a bőröm, és felfrissít
Henriett Farkas –
Kellemes meglepetés volt ez a szérum! Már néhány használat után érezhetően hidratáltabbnak és puhábbnak tűnt a bőröm. A ceramid komplex és a panthenol kombinációja szépen támogatja a bőr védőrétegét, miközben nem nehezíti el a bőrt. Könnyű textúrája gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, ezért reggel és este is kényelmes használni. Külön pluszpont, hogy értékes olajokat és bőrbarát összetevőket tartalmaz. Érzékenyebb bőrre is kellemesnek találtam, és szép, egészséges ragyogást ad az arcbőrnek.
Katalin Turáni –
Tetszenek a termék összetevői.
Szegő Adrienn –
Gyorsan beszívódik és puhává varázsolja a bőrömet nagyon tetszik a termék
Juhász Brigitta –
Egyből kipróbáltam, ahogy hazaértem. Nagyon különleges szérum. Kellemes érzést hagy az arcomon. A panthenol tartalmú termékek mindig jól esnek a bőrömnek. A hosszútávú hatását meg meglátjuk, a rövidtávú elnyerte a tetszesemet.
Cintia –
Nagyon jó ez a pipettás kiszerelés. Könnyen ellehet dolgozni , nem hagy maga utan ragacsos , nehez erzetet a boron.
Budai Gvendolin –
Könnyen beszívódik.
Zsöllei Dzsenifer –
Hamar beszívódik. Nem hagy zsíros érzetet.
Tóth emese –
Nagyon kellemes és egyedi állaga van a szerumnak.
Évi Ferenczi –
Nagyon finom , könnyen felszívódó kis szérum. Azonnal puhává tette az arcbőrömet.
Köszönöm!
Panni Székely –
Nagyon jo termek de az en borom lassan szivja be
Zsigó Sarolta –
Nagyon tetszik az állaga, a bőröm puha lett tőle.
Zsófi –
Nagyon szuper arcszérumot használtam, tökéletesen hidratál és jó az állaga.
Terhes Henrietta –
Pillanatok alatt beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után, így sminkelni is simán lehet rá. Nagyon jó termék,köszönöm szépen!
dr. Sárközi Nóra Edit –
Már az első használatnál éreztem hogy a bőröm sokkal fényesebb.
Vas Nikoletta –
Eddig nagyon tetszik
Rauh Zsófia –
Kellemes
Vivi –
Gyorsan beszívódik, kellemes az állaga. Megnyugtatta a bőröm.
Barna Kata –
Nagyon jó, könnyen beszívódik.
György Tímea –
Nagyon kellemes meglepetés volt ez a szérum. A használata után a bőröm sokkal selymesebb, puhább és hidratáltabb lett. Könnyű az állaga, gyorsan beszívódik és a szárazabb területek is javultak. Napi használat mellett érezhetően simább és egészségesebb lett a bőröm. Számomra egy igazán szuper hidratáló szérum, amit biztosan újra fogok vásárolni.
Juhász Dominika –
Nagyon tetszik az állaga és jól hidratálja a bőrt
Cseh Dominika –
Egy nagyon jól összerakott, bőrbarát szérumnak tartom, ami zsíros bőr mellett is kényelmesen használható. Ha valaki a bőrbarrierjét szeretné támogatni anélkül, hogy nehéz, zsíros érzetű terméket használna, szerintem érdemes kipróbálni.
Bíborka Kaszás –
Tetszik a formulája
Springmann Gabriella –
Könnyen felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után, hatékony, kellemes textúrája van
Gavallér Jázmin –
Nagyon jó termék, hidratált lett tőle a bőröm. Nem allergizált.
Makai Karina –
Mar korabban is ismertem es hasznaltam a termeket, sokat segit a boromnek
Králik Roxána –
Évek óta használom a márka termékeit, fantasztikusak!!
Boros Nikolett –
Az expó előtt is használtam ezt a terméket, így külön örültem hogy van a táskában is. Az arcom nagyon szereti ezt a szérumot, megnyugtatja
Lőrincz Andrea –
Nagyon szuper
Szűcs Linda –
Nagyon jo
Pulai –
Szuper termék
Koltai Eszter –
Nagyon jó állaga van, szépen rendbetette a bőrömet.
Eszter Horvath –
könnyen beszívódik, könnyed állaga van és szépen terül az arcon
Lázár Zsuzsanna –
Kellemes, selymes, puha lett a bőröm. Köszönöm
Pfendert Tünde –
Kipróbáltam a terméket és nagyon tetszik.
Szilágyi Zsófia –
Nagyon tetszik hogy ennyire konnyed imadja a borom
Kovács Evelin –
Sajnos problémás bőröm van, de ez a szérum rengeteget segített a bőrömön, hogy hidratált legyen és szép fényes.
Csak ajánlani tudom!✨
Szilágyi Zsófia –
Nsgyon tetszik
Mogyorósi Vanessza –
Könnyed a textúrája, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után.
Mogyorósi Vanessza –
Könnyed a textúrája, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után.
Kun Adrienn –
Gyorsan beszívódik, hidratált bőrt ad
Apró Gáborné –
Nagyon könnyed állagú,extra gyorsan beszívja a bőröm,kellemes érzés.
Papp Csenge –
Szuper a termék, már használtam korábban is, nagyon szereti a bőröm!
Muzsalyi Ildikó –
Kellemes illatú,hasznos termék.
Beatrix Balint –
Selymes, könnyed
Lázár Petra –
Nagyon megtetszett. Hasznos szérum lehet számomra és az is lesz.
Boda Csilla Noémi –
Szuper jó termek ,én imadom és a bőröm is imádja 🥰❤️
Anna Albert –
Még csak egyszer használtam de már most erzem hogy jo termeket kaptam
Rozi Ring –
Én már korábban is használtam keve terméket és az is szuper volt😊
Rebeka Németh –
Nekem nagyon problemas a bőröm es tökéletesen meg puhul reggelre
Rudas Anna –
Már használtam ezt a terméket. Az érzékeny bőröm nagyon szerette, ápoló hatása miatt. Este használom és teljesen megnyugtatta a bőröm.
Csillik Liliána –
Nagyon kellemes, könnyű szérum, gyorsan beszívódik és puhábbnak érződik tőle a bőröm. Nálam szépen hidratált, és használat után egészségesebbnek, nyugodtabbnak tűnt az arcbőröm. 😊
Csúzi Henrietta –
Szuper textúra és finish érzet.
Klepeiszné Illés Anita –
Nagyon jól terül az arcomon imádom!
Környei Kamilla –
Nagyon szeretem ezt a terméket. Szuperül illik a boromhoz, remekül nyugtatja a mindennapokban.
Nagy-Mohos Anita –
Szuper termék
Szabó Réka –
Még nem használtam, de szimpatikusnak tunik
Drevenka Annamária –
Régebben nagyon száraz volt a bőröm és ez a termék sokat segített.
Dorka Borsodi –
Nagyon jó a textrúrája,eddig szuper:)
Lukacs Zsanett –
Szuper termek, nagyon kellemes állagú
Molnár Tamás –
Könnyen felszívódó, jó összetevőjű és illatanyagmentes, nyugtató hatással volt a bőrömre.
Szabó Eszter –
Nagyon kellemes kis szérum
Meskóné Sütő Ágnes –
Fényessé tettr a bőröm, a krémes kinézete ellenére viszonylag gyorsan beszívódik,en egy leheletnyi illatanyagot tettem volna hozzá
Petra –
Nagyon szuper érzés a bőrön, talán egy kicsit nehéz, de egyébként isteni
Köves Kitty –
Nagyon kellemes a texturaja. Puha es hidratalt tole aborom.
Dobos Zselyke –
Nagyon tetszik a termek! Egyedi es hasznal is, hidratalja a borom es szepen el lehet dolgozni
Lukács Katalin –
Már az első használat után éreztem, hogy szeretni fogja a bőröm. Gyorsan beszívódik, nem ragacsos. Puha, kellemes tapintású utána az arcbőröm. Külön pont, hogy nyakra és dekoltázsra is használható.
Poszmik Zsuzsanna –
Nagyon jó az állaga és az összetétele is, gyakran fogom használni!
Selyem Boglárka –
Nagyon könnyen kenhető, vizes hatású formulája van, ami könnyen és gyorsan beszívódik. Plusz pont, hogy illatanyagmentes, eztáltal nem fogok tőle kipattogni.
Babicz Boróka –
Nagyon tetszik a termék állaga és illata. Könnyen beszívódik!
Lipták Fanni –
Nagyon jó, puhává hidratáltá teszi a bőröm. Smink alá is jó
Hrács Gabriella –
Könnyed formula, illatmentes, tökéletes!
Kalmár Lili –
Én már 4 hónapja használom ezt a terméket és nagyon szeretem. A bőröm sosem volt puhább, nem hámlik le a termék. Ajánlom!
Fanni Farsang –
Már használtam ezt a szérumot és imádom nagyon sokat segített a bőrömön
Olasz Alexandra –
Nagyon örülök hogy kaphattam egy ilyen terméket a Rossmann Beauty Expon . Alig várom hogy kipróbáljam .
Hajnalka Királyné Szabó –
Nagyon jó termék. Gyorsan felszívódik. Jó a teksztúrája.
Osgyáni Csenge –
Nagyon jó termék!!
Kinga Márkus –
Nagyon kellemes felvinni, jol szivodik
Edina –
Ez a kedvenc szérumom. Selymes, könnyed, gyorsan beszívódik és még krémet sem kell utána használnom.